Nasıl Başvurabilirim?

2018-03-07 03:11:43

Ankara Anlaşması kapsamında yapılacak İngiltere Vizesi başvurularında genel geçer şartlar ve evrak listeleri bulunmamaktadır.

Yapılacak Ankara Anlaşması Vizesi başvurusu için hazırlanacak dosya tamamen kişinin yaşam standartları ve Ankara Anlaşması kapsamında İngiltere'de yapılacağı belirtilen işin niteliği göz önüne alınarak oluşturulmaktadır ve temin edilmesi gereken evraklar da bu doğrultuda değişkenlik göstermektedir.

Ankara Anlaşması Vizesi başvurusu hakkında firmamızla yapacağınız ilk görüşmenin ardından uzmanımız dosyanızı oluşturmaya başlamak üzere temel sayılabilecek belgeleri hazırlamanızı isteyecektir. Bu belgeleri hazırlayıp bize ulaştırmanızın ardından uzmanlarımız tarafından incelenecek ve dosyanızı detaylandırmak ve olabildiğince kusursuz hale getirmek üzere ihtiyaç duyulacak, size ve işinize özel ek belge ve dökümanlara ait bir evrak listesi hazırlanacaktır. Bu evrakların temin edilmesiyle beraber uzmanlarımız sizin için uygun gün ve saatte başvuru merkezinden randevu alarak başvuru ve parmak izi taraması için sizi davet edecek, Ankara Anlaşması Vizesi başvuru dosyanızın bütün form, tercüme, açıklama ve diğer işlemleri tamamlanmış halde teslim edecektir. Başvuru merkezine gelerek parmak izi vermenizin ardından başvurunuz tamamlanmış olacaktır.

Ankara Anlaşması Vizesi başvuru süreci hakkında detaylı bilgi için firmamızla irtibata geçebilir, uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

İletişim detaylarımız için lütfen tıklayınız.

  • "Nasıl Başvurabilirim?" sayfası 1 defa okundu
  •   «  Nasıl Başvurabilirim? sayfasını paylaş
x

Bizi Takip Edin