Ankara Anlaşması Vize Uzatma Başvurusu

Güncellenme Tarihi: 2018-12-29 23:17:05

Ankara Anlaşması kapsamında yapılacak İngiltere Vizesi başvurusu sonucu alınan 1 yıllık vizeyle İngiltere'ye gidip işin başlatılmasının akabinde 1 yılın sonunda vize süresi dolmadan, İngiltere'den Ankara Anlaşması Vizesi Uzatma Başvurusu yapılmalıdır.

Ankara Anlaşması Vizesi - Uzatma Başvurusu sonucu 3 yıla kadar süresi olan İngiltere Vizesi alınmaktadır. Bu süre tam 3 yıl olabileceği gibi başvuru sahibinin ve işin 1 yıl içerisinde geldiği duruma göre daha kısa süreli de olabilmektedir.  3 yıldan kısa süreli uzatma vizesi alınması halinde yine benzer şekilde vize süresi dolmadan ve İngiltere'den tekrar Ankara Anlaşması Vizesi - Uzatma Başvurusu yapılmalıdır.

Bu süreçte kullanılacak bütün belge ve dökümanların daha sonra yapılacak Ankara Anlaşması Vizesi - Süresiz Oturum Başvurusu'nda kullanılmak üzere başvuru sahibi tarafından dosyalanması gerekmektedir.

Ankara Anlaşması Vizesi - Uzatma Başvurusu hakkında detaylı bilgi için iletişim detaylarımızı kullanarak firmamızla irtibata geçebilir, uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

İLETİŞİM sayfamızı görüntülemek için tıklayınız »

  • "Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi" sayfası 18793 defa okundu
  •   «  Ankara Anlaşması Vize Uzatma Başvurusu sayfasını paylaş
x

Bizi Takip Edin