Ankara Anlaşması Vatandaşlık Başvurusu

Güncellenme Tarihi: 2018-12-29 23:17:07

Ankara Anlaşması Vizesi kapsamında İngiltere'de 4 yıl ve Sürekli Oturum İzni ile 1 yıl bulunduktan sonra, yani toplamda 5 yılın tamamlanmasının ardından kişi İngiltere Vatandaşlığı'na geçiş için başvuru yapma hakkı kazanır.

İngiliz Vatandaşlığına geçiş başvurusu için kişilerin Life in the UK testini geçmiş olması ve İngilizce dil sertifikasını almış olması gerekmektedir. 18-65 yaş arası tüm başvuru sahipleri bu şartlara tabidir.

Başvuru esnasında kişinin İngiltere'deki yaşamı, sabıka ve polis kayıtları, mahkeme kararları, cezaları vb. bir çok husus incelenmektedir. Ayrıca kişinin son 12 ay içerisinde 90 gün ve son 5 yıl içerisinde toplamda 450 günden fazla İngiltere dışında bulunmamış olması gerekmektedir.

İngiltere Vatandaşlığına geçiş sürecinde başvuru sahibinin ihtiyaç duyacağı tüm bilgi ve danışmanlık hizmetleri tarafımızca sağlanmaktadır.

Ankara Anlaşması Vizesi - Vatandaşlık Başvurusu hakkında detaylı bilgi için iletişim detaylarımızı kullanarak firmamızla irtibata geçebilir, uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

İLETİŞİM sayfamızı görüntülemek için tıklayınız »

  • "Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi" sayfası 18930 defa okundu
  •   «  Ankara Anlaşması Vatandaşlık Başvurusu sayfasını paylaş
x

Bizi Takip Edin