Ankara Anlaşması Süresiz Oturum İzni

Güncellenme Tarihi: 2018-12-29 23:17:06

Ankara Anlaşması kapsamında yapılacak İngiltere Vizesi başvurusu sonucu alınan vizelerle İngiltere'de bulunulan ve işin yürütüldüğü toplamda 4 yılın tamamlanmasının akabinde vize süresi dolmadan ve İngiltere'den Ankara Anlaşması Vizesi - Sürekli Oturum İzni'ne başvurulabilir.

Ankara Anlaşması Vizesi - Sürekli Oturum İzni Başvurusu esnasında geçen 4 yıl içerisinde başvuru sahibinin İngiltere'deki yaşamı, işin gerçekten yapılıp yapılmadığı,  gelişimi ve mevcut durumu, herhangi bir yasadışı çalışma, sağlanılan bilgi, belge ve evraklarda yalan/sahtecilik/yanlış yönlendirme olup olmadığı, İngiltere vergi ve sosyal sigorta mevzuatlarının gereğinin yapılıp yapılmadığı, banka hereketleri ve müşteri detayları dahil derin bir inceleme yapılmaktadır. Bu süreçte başvuru sahibinin ihtiyaç duyacağı bütün bilgi ve danışmanlık hizmetleri tarafımızca sağlanmaktadır.

Ankara Anlaşması Vizesi - Sürekli Oturum İzni Başvurusu sonucu alınan Sürekli Oturum İzni (indefinite) ile vize uzatma başvurusu gibi sorumluluklar ortadan kalkar ve kişi İngiltere'de vize gereksinimi olmaksızın sürekli olarak ikamet etme hakkı kazanır. Ayrıca Ankara Antlaşması kapsamında serbest meslek sahibi olarak yapılan işin devam zorunluluğu da ortadan kalkar. Sürekli Oturum İzni ile beraber kişi işini değiştirebilir veya bir başkasının yanında çalışabilir. Bunların yanı sıra Sürekli Oturum İzni kişiye ihtiyaç duyması ve gerekli şartları taşıması halinde devlet sosyal yardımlarını alma hakkı da tanır.

Ankara Anlaşması Vizesi - Sürekli Oturum İzni Başvurusu hakkında detaylı bilgi için iletişim detaylarımızı kullanarak firmamızla irtibata geçebilir, uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

İLETİŞİM sayfamızı görüntülemek için tıklayınız »

  • "Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi" sayfası 18791 defa okundu
  •   «  Ankara Anlaşması Süresiz Oturum İzni sayfasını paylaş
x

Bizi Takip Edin